• Nasza szkoła otrzymała na  lata 2021-2025 indywidualną Akredytację na realizacje działań w sektorze Edukacji szkolnej. Dzięki temu nasi uczniowie i nauczyciele będą mogli podnosić swoje kompetencje językowe w ramach projektów europejskich realizowanych przez naszą szkołę przez kolejne 5 lat.

Nasza szkoła od września realizuje projekt  nr  2021-1-PL01-KA121-SCH-000006713  w ramach Akredytacji na rzecz mobilności uczniów i kadry w Sektorze edukacji szkolnej.

Akredytacja w programie Erasmus+ zostaje przyznana na 5 lat. W ramach projektu planujemy:

• Wzmocnienie kompetencji językowych uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły
        • Wzbogacenie warsztatu metodycznego naszej kadry
        • Podniesienie kompetencji kadry zarządzającej w zakresie kierowania placówką
        • Wzmocnienie kompetencji cyfrowych kadry i uczniów
        • Wypracowanie postaw proekologicznych wśród uczniów

Nasz projekt ma założenia długofalowe, których rezultatem będzie podniesienie jakości pracy całej szkoły.

W tym roku zaplanowaliśmy wyjazd naszych uczniów do Grecji, gdzie w ramach  dwutygodniowych mobilności będą mogli uczyć się języka angielskiego i rosyjskiego, poznawać historię i kulturę naszych sąsiadów.  Nasi nauczyciele wyjadą na kursy językowe i metodyczne.

WKRÓTCE ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
        W PROJEKCIE !!!!